Telesales specialist (m/ž) – Zagreb

Za našeg klijenta, Vipnet, jednog od najboljih poslodavaca u Hrvatskoj, i jednu od vodećih kompanija u području telekomunikacijske tehnologije, tražimo motivirane i odgovorne osobe za rad na poziciji Telesales specialis (m/ž) – Zagreb

Odgovornosti:

Posao uključuje kontaktiranje postojećih i potencijalnih privatnih korisnika, stvaranje, održavanje i širenje baze korisnika VIPnetovih usluga putem izravne komunikacije s korisnicima, a sve u svrhu prodaje usluga.

Opis posla:

  • Prezentacija ponude i prodaja najprikladnijih paketa proizvoda i telekomunikacijskih usluga postojećim i potencijalnim korisnicima
  • Kontakt i razvoj dugoročnog i kvalitetnog odnosa s klijentima
  • Pružanje nadređenom povratne informacije o situaciji na tržištu, konkurenciji i interesima korisnika

Uvjeti:

  • Aktivno korištenje MS Office-a
  • Iskustvo u direktnoj ili telefonskoj prodaji je prednost
  • Razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
  • Orijentacija rezultatu
  • Motivirana, entuzijastična i fleksibilna osoba
  • Sposobnost rada pod pritiskom
  • Sklonost  timskom radu

Nudimo:

  • Fiksna plaća i motivirajući varijabilni dio plaće sukladno ostvarenim rezultatima
  • Specijalistička obuka u prodaji i razvoj prodajnih vještina
  • Osigurano mentorstvo i edukacija
  • Zaposlenje na pola radnog vremena ili na puno radno vrijeme
  • Stimulativno i dinamično radno okruženje

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima pošaljite nam svoj životopis na hrvatskom jeziku s naznakom za navedeno radno mjesto najkasnije do 02.05.2017.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/03-04/07 od 05.6.2003.